Pine Bay Vacation Club

Hakkımızda

Herkes İçin Kalıcı Mutluluklar Yaratmak

Doğayla bütünleşecek şekilde özenle tasarlanmış Pine Bay Holiday Resort, Ege Denizi’ni kucaklayan özel koyu ve büyüleci doğasıyla sevdiklerinizle unutulmayacak tatil deneyimleri sunuyor. Pine Bay, huzuru sağlayan doğallığıyla, sizlere bütünüyle bir aitlik hissi verirken, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor.

Kus sesleri ve çam kokusuna uyanabilir, doğa yürüyüşlerinde ve koy boyunca yapabileceğiniz sabah sporunuzda oksijenin bolluğunu hissedebilirsiniz. Kendinizi çeşitli dünya mutfaklarına ait restoranlarımızda şımartmadan önce Marina’daki balıklarımızı besleyebilirsiniz. Daha bir çok farklı zenginliğimizi tüm duyularınızla ayrı ayrı deneyimleyin.


1992 yılında Çam Limanı’nda başlayan yolculuğumuz 29 yıl sonra aynı değerlerle sizlere ev sahipliği yapıyor. Pine Bay Ailesi olarak, mutluluğu, fiziksel, ruhsal ve duygusal yönleriyle keşfetmenizi önceliğimiz olarak belirledik.


Bu deneyimi her açıdan yaşatabilmek için sizleri eşsiz Türk misafirperverliğiyle ağırlamak istiyoruz. Önceliğimizin, sizlerin mutlu anlarının, kalıcı anılara dönüşmesinden hiç vazgeçmedik.

Pine Bay Holiday Resort Doğamız

Zeytin Ağaçlarımız:

Tesiste 6.868 zeytin ağacı var. Her gün yediğiniz sofralık kırma-dilme zeytin bu ağaçlardan toplanıyor, işleniyor ve ikram ediliyor.
Şarabımız da kendi üzümlerimizden…
Pine Bay cennetinde, doğal ortamda yetişen üzüm bağlarımızdan şişe şişe şaraplarımız sezon boyunca damaklarınıza lezzet katıyor.

Pine Bay bahçesinden…
Pine Bay doğasında yetişenler toplanıp kurutuluyor, öğütülerek mutfakta eşsiz yemeklere serpiştiriliyor, sunumlarda kullanılarak enfes tatlara öncülük ediyor. Defneler, naneler, kekikler…

Pine Bay’in içinde doğal yaşam.
Dış mekanda olduğu kadar iç mekanda da uygun olan her köşeyi yeşillendirerek doğayla sizi buluşturuyoruz. Botanik bahçesini andıran kapalı havuzundan koridorlarına uzanan 18 metrelik Benjamin’leriyle neredeyse bir dünya rekoru kırıyor…
Pine Bay Holiday Resort Mavimiz

Derinlere dalmak hiç bu kadar renkli olmamıştı. Pine Bay koyunun derin maviliklerine dalmak, balıklarla birlikte yüzmek için su altı akvaryumunu keşfe davet ediyoruz.

Karavida, Çipura, Deniz Kestanesi, Mürekkep Balığı, Dil Balığı, Deniz Minareleri, Yengeç, Kefal, Ahtapot, Deniz Yıldızı, Zargana, Istakoz, Turna(Baracuda), Deniz Yelpazesi, Orkinos, Orfoz, Deniz Yıldızları, Midye, Melanur, Levrek, Kaya Balığı, Sinarit, Sargoz, İsparoz, Hani Balığı, Barbun, Deniz Kurdu, Papaz Balığı, Berber Balığı

Tarihi Çevre

Pine Bay Kuşadası merkezine 6 km uzaklıkta yer almaktadır.
Türkiye ve Avrupa’nın en büyük kongre merkezlerinden Efes Kongre Merkez’ine 5 dakika yürüme mesafesinde ve havaalanından 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

Otelimize 15 dakika içinde;

  • Efes antik şehrine
  • Kuşadası eski Tabakhaneleri’ne
  • Artemis Tapınak’ına
  • Saint John Kilise’sine
  • Güvercin Ada’ya
  • Meryem Ana’ya ve daha bir çok tarihi zenginliğe ulaşabilirsiniz.